Ткачук Дар‘я

Піар-менеджер

Піарник з 5-річним досвідом стратегічного піару людей та компаній, що змінюють Україну. Має досвід успішно реалізованих проектів у сфері великого та середьного бізнесу. Серед клієнтів- власники підприємств, бізнесмени, народні депутати, група ІТ компаній, що спеціалізуються на кібербезпеці та захисті персональних даних в мережі; а також експерт з кібер- та інформаційної безпеки, експерт з тарифних питань та електроенергетики. 

Серед успішних кейсів- організація і піар-супровід Першої Конференції щодо результатів реформ впродовж 25-річної співпраці України та США за участі IVLP випускників (асоціація Digital Ukraine за підтримки посольства США в Україні). Піар-супровід учасників українського списку Forbes, написання спічів для Перших осіб держави. 

Розробка концепції оновлення та розвитку Муніципальнї Галереї «Лавра» як першої в Україні муніципальної Digital-галереї. Піар-супровід унікального 3D-шоу «Life must go on» київської digital-групи «Skilz». Піар-супровід всесвітньо відомої виставки «Фестиваль гіганських китайських ліхтарів» на «Новому співочому полі» у Києві. 

 

 

10

років досвід роботи

267

успішних судових справ

1058

проведених судових засідань

3,56 млрд.

сума захищених для клієнта грошей