Аналіз законодавчої бази на предмет внесення змін

Українське законодавство вважається найбільш громіздким та неврегульованим серед країн Європи. Ми являємося рекордсменами за кількістю діючих законів та нормативно-правових актів серед усіх країн цивілізованого світу. При цьому українська законодавча база містить величезну кількість юридичних колізій та прогалин.

Дуже часто певній бізнес-структурі, громадському та професійному об’єднанню, органу державної влади та місцевого самоврядування або міжнародній організації необхідний якісний аналіз стану нормативно-правової бази, що регулює те чи інше питання та рекомендації щодо внесення змін.

Наша команда має багатий досвід роботи у нормотворчій діяльності у таких сферах, як енергетика, будівництво, житлово-комунальне господарство, сільське господарство, спорт та інші. Ми здійснимо необхідний правовий аналіз стану законодавчої бази щодо певного питання та надамо рекомендації які зміни потрібно внести для більш досконалого регулювання, або дерегуляції. У разі необхідності - підготуємо проект Закону України та підзаконного акту.

Вартість послуги - за домовленістю з урахуванням складності питання.

Отримайте безкоштовну консультацію за тел. + 38 067 249 86 62

+ 38 095 288 58 35

10

років досвід роботи

267

успішних судових справ

1058

проведених судових засідань

3,56 млрд.

сума захищених для клієнта грошей