Олександр Трохимець

Керуючий партнер

Має дві вищі освіти - магістр в сфері енергетики та магістр права. Обидва диплома - з відзнакою. Представляв інтереси Юлії Тимошенко в «тарифних» справах - проти Кабінету Міністрів України (оскаржувалась ціна на газ для населення) і проти Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (оскаржуються тарифи на опалення і гарячу воду для населення).

Також є уповноваженим представником 46-ти народних депутатів України в Конституційному Суді України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг».

Має багатий досвід законотворчої та нормотворчої діяльності. Супроводжував прийняття Закону України “Про ринок електричної енергії”, є співавтором багатьох законопроектів та правок.

Успішно представляє інтереси клієнтів в Антимонопольному комітеті України. Здійснює захист суб'єктів будівельного ринку від недобросовісної поведінки замовника будівництва в частині розрахунків за виконані роботи. Має успішний досвід проектування і будівництва понад 400-та об'єктів електроенергетики напругою 0,4-150 кВ.

 

10

років досвід роботи

267

успішних судових справ

1058

проведених судових засідань

3,56 млрд.

сума захищених для клієнта грошей