Олександр Трохимець

Керуючий партнер, адвокат

Голова комітету з енергетичного права Національної асоціації адвокатів України. Радник Міністра енергетики України (2020)

Має дві вищі освіти – магістр в сфері енергетики та магістр права. Обидва диплома – з відзнакою. Представляв інтереси Юлії Тимошенко в «тарифних» справах – проти Кабінету Міністрів України (оскаржувалась ціна на газ для населення) і проти Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (оскаржуються тарифи на опалення і гарячу воду для населення).

Також є уповноваженим представником 46-ти народних депутатів України в Конституційному Суді України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг».

Має багатий досвід законотворчої та нормотворчої діяльності. Супроводжував прийняття Закону України “Про ринок електричної енергії”, є співавтором багатьох законопроектів та правок. Успішно представляє інтереси клієнтів в Антимонопольному комітеті України. Здійснює захист суб’єктів будівельного ринку від недобросовісної поведінки замовника будівництва в частині розрахунків за виконані роботи. Має успішний досвід проектування і будівництва понад 400-та об’єктів електроенергетики напругою 0,4-150 кВ.